27.06.2010 - mieliśmy niewątpliwą przyjemność spotkać się z Kitą (Whiteheads CAHITA) pierwszy raz odkąd dziewczynka opuściła rodzinne gniazdo. Poznaliśmy też jej koleżankę Lolę. Vereno, dziękujemy za miłe spotkanie. Na zdjęciu Chippie, Lola i Kita:

Chippie, Lola, Kita
Chippie (Whiteheads CHIPPEWA), Lola (HER NAME WAS LOLA of Gentle Mind) & Kita (Whiteheads CAHITA)

26,27.06.2010 - w tych dniach w Nowej Rudzie odbyły się dwie wystawy. Pierwszego dnia krajowa grup V, IX i X, a drugiego krajowa. Pięknie zadebiutował synek naszego Kubusia - McTravish Frost Bonaqua. W pierwszy dzień otrzymał tytuł BIS 1 baby, w drugi BIS 3 baby! Gratulacje dla hodowli Frost Bonaqua oraz właścicielki Nypelka - Asi!

McTravish Frost Bonaqua
Nypel dumny ze swoich trofeów :)

06.06.2010 - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Leszno Prestige:
Whiteheads CHIPPEWA - dosk. 1 w klasie młodzieży, Zwyc. Młodzieży, Najlepszy Junior
Whiteheads BE MY SUNSHINE - dosk. 4 w klasie pośredniej

30.05.2010 - Klubowa Wystawa Chartów 2010:
Telltale's BASIA - dosk. 1/2 w klasie otwartej, Zwycięzca, Zwycięzca Klubu 2010
Whiteheads CHIPPEWA - dosk. 2/5 w klasie młodzieży
Whiteheads BE MY SUNSHINE - dosk. 2/7 w klasie pośredniej
Whiteheads BE MY BABY - bdb 3/4 w klasie otwartej
Whiteheads ALL THAT MAGIC - dosk. w klasie championów

Telltale's BASIA
Telltale's BASIA - zdjęcie: Monika Sepołowicz

Tego samego dnia miała miejsce Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Płocku. Whiteheads CHINOOK otrzymał na niej ocenę doskonałą, Zwycięstwo Młodzieży, tytuł Najlepszego Juniora w Rasie oraz na koniec Zwycięstwo Rasy! Serdecznie gratulujemy właścicielom!

25.05.2010 - kolejne zdjęcia :) Prawie roczna Whiteheads
CHEYENNE
(w domu po prostu Cheyenka) w swoim domku cieszy się wiosennymi spacerkami i spaniem w łóżku z pańcią :) Zuza, dziękujemy za zdjęcia i wspaniały dom dla Cheyenki!

Whiteheads CHEYENNE

Whiteheads CHEYENNE

24.05.2010 -  dzisiaj otrzymaliśmy z Niemiec parę zdjęć Kimby - Whiteheads BE MY HERO - Uli i rodzinko, serdecznie dziękujemy, Kimba wyrósł na wspaniałego chłopaka
:)

Kimba - 16 months

a wczoraj znowu z Niemiec otrzymaliśmy kilka fotek Kity - Whiteheads CAHITA - dziękujemy Verenie i całej rodzinie Karwai za zdjęcia i kontakt (och, jaka piękna dziewczynka z Kity rośnie!):

Whiteheads CAHITA

23.05.2010 -
na krajowej wystawie w Radomiu Whiteheads Comanche z oceną doskonałą otrzymał swoje drugie Zwycięstwo Młodzieży. Gratulacje dla Komy, Gosi i Sławka!

Whiteheads Comanche
zdjęcie: Justyna Szopa, hodowla Tylko Ty

W tym dniu odbyła się również krajowa wystawa w Bytomiu, na której Whiteheads BE MY QUEEN w klasie pośredniej otrzymała ocenę doskonałą z drugą lokatą. Gratulacje dla całej rodziny Kania!
Na tej samej wystawie synek naszego Kubusia - FROZEN FLAME Born To Love na swojej pierwszej w życiu wystawie, pokazywany w klasie pośredniej był dosk. 1 i był Najlepszym Dorosłym Psem w Rasie (obecnie jest to tytuł "Zwyciezca"). Serdeczne gratulacje dla właścicieli i hodowczyni Agnieszki z hodowli Born To Love!

18.05.2010 - nie ma to jak więzi rodzinne! Na zdjęciu nasz ponad 2 letni Elvisek i jego prawie 4 miesięczny synek Junior (Whiteheads DALLAS):

Elvis i Junior

11.05.2010 - dodaliśmy nowy link do bloga Asi Moroń :)

08-05.2010 - wspaniały weekend dla suczek z naszego miotu "B"! W sobotę w Manowie na Wystawie Psów Myśliwskich Moja dosk.1 w klasie młodzieży, otrzymała tytuł Zwycięzcy Młodzieży i Najlepszy Junior w Rasie, po czym na finałach BIS4 Junior! Serdeczne gratulacje dla Mojki i Uli:

Mojka - manowo

Natomiast w niedzielę na coursingu w Czarnowie siostra Mojki, Peggy w pięknym stylu wywalczyła licencję coursingową :) Agnieszko i cała rodzinko jesteśmy bardzo dumni z Was i Peggy!!

Peggy - Czarnowo
zdjęcie: Monika Sepołowicz, whippety Idealist

06.05.2010 - Mojka cieszy się wiosną :) Ula, dziękujemy za zdjęcia i za to wszystko, co robisz dla Mojki :)

Moja

03.05.2010 - Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Bydgoszczy:
Moja  - Whiteheads BE MY SUNSHINE - dosk. 1 w klasie młodzieży, Zwycięstwo Młodzieży - skończyła Młodzieżowy Championat Polski!

Whiteheads BE MY SUNSHINE

Viki - Whiteheads ALL OF MY HEART - dosk. 1 w klasie championów, Zwycięzca, Zwycięzca Rasy i BOG 4
!

Whiteheads ALL OF MY LOVE

Na tej wystawie występował jeszcze w klasie młodzieży synek naszego Kubusia i Mysi - FROSTY BIRTHDAY Born To Love - mały otrzymał tytuł Zwycięzca Młodzieży oraz Najlepszy Junior w Rasie - serdeczne gratulacje dla właścicieli i hodowczyni Agnieszki z Born To Love!

FROSTY BIRTHDAY Born To Love

Za zdjęcia bardzo dziękujemy hodowli Bene Natus!

01.05.2010 - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Łodzi:
Whiteheads BE MY SUNSHINE - dosk.2 w klasie młodzieży
Whiteheads CHINOOK - bdb 3
w klasie młodzieży

24.04.2010 - uaktualniliśmy stronę Szczenięta.

18.04.2010 - Trochę wiosennych zdjęć naszych psiaków z dzisiaj w ogrodzie. Nasz 12 tygodniowy Junior (Whiteheads DALLAS) ciągle jeszcze szuka domku. Szukamy dla niego domu wystawowego, najchętniej z psem (lub psami) 'na pokładzie':


11.04.2010 - 10-cio miesięczna Whiteheads CAHITA właśnie zaczęła wystawy w klasie młodzieży w Niemczech. Na dwudniowej wystawie w Dreźnie Cahita otrzymała:
10.04 - wystawa międzynarodowa (sędzia: Thomas Munch, Flic Flac whippets, Niemcy) - dosk. 1, Zwyc. Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie
11.04 - wystawa krajowa (sędzia:
George Kostopoulos, Grecja)
- dosk. 1, Zwyc. Młodzieży

Cahita 10 months

Ogromne gratulacje dla Kity i jej właścicielki Vereny! W oba dni Kita otrzymała piękne opisy od sędziów :)

06.04.2010 - będzie trochę nowości :) Dwa dni temu w hodowli Supra Cetera przyszedł na świat nowy miot po naszym Kubusiu, jest 5 dziewczynek i 3 chłopców w bardzo różnorodnych kolorach. Aneto i Sławku, gratulujemy serdecznie!!! Indywidualne zdjęcia maluchów wkrótce na naszej podstronie szczenięta.

Supra Cetera - puppies

Dostaliśmy też super filmik, gdzie widać, jak dzielnie ćwiczy łapanie freesbee chłopaczek z naszego miotu "C" - Coma - Whiteheads COMANCHE - Gosiu i Sławku jesteśmy dumni z Comy i z tego, jak z nim pracujecie!Poza tym otrzymaliśmy nowe zdjęcia suczek z miotu "B", Mojki (dziękujemy Uli za zdjęcia, wspaniałą pracę i opiekę nad Mojką):

Moja

i Lady (Krysiu, Rafale i reszto rodzinki - pozdrawiamy):

Lady 15 months

31.03.2010 - wszystkim życzymy Wesołych Świąt!

Happy Easter
synek naszego Kubusia urodzony w Niemczech, zdjęcie: von Anluna's

28.03.2010 - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Katowicach:
Whiteheads COMANCHE - dosk. 1, Zwycięstwo Młodzieży - ogromne gratulacje dla Gosi i Sławka, jego właścicieli:

Comanche - Katowice 2010
zdjęcie: Kasia Matusik - whippety w Polsce

Whiteheads BE MY SUNSHINE - Moja - dosk. w klasie młodzieży

26.03.2010 - nasz Elvis i jego 2 miesięczny synek - Whiteheads DALLAS (po domowemu Junior):

Elvi with his son - Junior

24.03.2010 -
Whiteheads BE MY SUNSHINE - Moja - w wieku prawie 15 miesięcy:


Moja - 15 miesiecy

18.03.2010 - nowe zdjęcia naszych 7,5 tygodniowych szczeniąt w zakładce szczenięta. Na nowy dom czekają jeszcze Dallas i Detroit :)

Dallas

16.03.2010 - dzisiaj otrzymaliśmy zdjęcia 9 miesięcznej Poli - Whiteheads CHIRICAHUA. Pola jest córką naszej Maggie  - Bokamaro MAGIC TOUCH i Ketila - Tylko Ty VIKING's PRIDE. Pola wygląda pięknie jak na swój wiek, jesteśmy z niej bardzo dumni! Poza wyglądem Polunia ma super charakter, o czym mieliśmy okazję się przekonać w zeszły weekend! Andrzeju i Lucynko, mamy nadzieję, że Pola przyniesie Wam dużo radości! Mamy też  nadzieję, że zdecydujecie się pokazać Polę szerszemu gronu miłośników whippetów na wystawach!


Pola- 9 miesięcy

14.03.2010 - dostaliśmy zdjęcia szczeniaczków urodzonych 11.03.2010 w hodowli von Anluna's w Niemczech - to dzieci naszego Kubusia :) Urdzili się dwaj przystojni panowie i 3 piękne dziewuszki! Ogromne gratulacje dla Angrit (właścicielki hodowli) i Odette - dumnej mamusi :) więcej zdjęć maluszków na podstronie szczenięta.

Odette and the pups

13.03.2010 - Dodaliśmy nowe zdjęcia szczeniąt z naszego aktualnego miotu w wieku niecałych 7 tygodni. Do obejrzenia w zakładce szczenięta.

Junior
Whiteheads Dallas - w wieku niecałych 7 tygodni

05.03.2010 - dostaliśmy nowe zdjęcia Kity - Whiteheads Cahita - z wystawy w
Glauchau w Niemczech, gdzie Kita była zgłoszona do klasy szczeniąt. Sędziował pan Petr Rehanek z Czech. Kita otrzymała ocenę wybitnie obiecującą, piękny opis i pierwsze miejsce :) Ogromne gratulacje dla Kity i Vereny, jej właścicielki i handlerki! Vereno, dziękujemy jeszcze raz za tak wyjątkowy domek dla Kity!

Kita

03.03.2010 - zapraszamy na stronę szczenięta. Zamieściliśmy zdjęcia naszych aktualnych szczeniąt w wieku 5 tygodni, są też nowe zdjęcia dzieci Kuby, urodzonych w hodowli
Frost Bonaqua oraz nowa zapowiedź miotu po Kubusiu i pięknej suni, Jesterland GOLDEN LEMONS w hodowli Supra Cetera.

Denver
Whiteheads Denver w wieku 5 tygodni

14.02.2010 - na dwudniowej wystawie w Bydgoszczy wystąpiły dwa pieski z naszej hodowli:
- w pierwszy dzień Moja (Whiteheads BE MY SUNSHINE) dosk. 1/4 w klasie młodzieży, Zwycięstwo Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, ogromne gratulacje dla Mojki i Uli:

Moja - Bydgoszcz 2010

- na drugi dzień Koma - Whiteheads COMANCHE - wybitnie obiecujący 1 w klasie szczeniąt, z pięknym opisem od sędziego, Najlepsze Szczenię w Rasie - Małgosiu i Sławku - gratulujemy!

Coma - Bydgoszcz 2010

12.02.2010 - nowe zdjęcia 2 i pół tygodniowych szczeniąt w zakładce szczenięta.

The girl

25.01.2010 - mamy szczeniaczki! Urodziły się dzieci Soni i Elvisa. Mamy 4 chłopców i dziewczynkę. W zakładce szczenięta
zamieściliśmy też nowe zdjęcia szczeniąt urodzonych w hodowli Frost Bonaqua.

Maluszki D

24.01.2010 - na wystawie w Głogowie nasza Blondie zdobyła Zwycięstwo Rasy i skończyła championat Polski :)

Blondie - glogow 2010


16-17.01.2010 - 7 miesięczna Whitheads CAHITA uczestniczyła w swojej pierwszej w życiu dwudniowej wystawie w Norymbergii w Niemczech :)
- pierwszy dzień - 16.01.2010 - wystawa międzynarodowa, CAHITA wybitnie obiecująca 1 w klasie szczeniąt
- drugi dzień - 17.01.2010 - wystawa krajowa, CAHITA wybitnie obiecująca 2 w klasie szczeniąt
Na obu wystawach Cahita otrzymała wspaniałe opisy od sędziów :)

Cahita

Ogromne gratulacje dla Kity i jej właścicielki Vereny! Trzymamy kciuki za Wasze dalsze wystawy!

12.01.2010 - w zakładce szczenięta zamieściliśmy nowe zdjęcia dzieci
Kuby i Romy, urodzonych w hodowli Frost Bonaqua :)

Piesek

10.01.2010 - dziś w nocy w hodowli Frost Bonaqua urodził się miot whippetów po naszym Kubusiu i Romie - Tylko Ty Romina Power. Są trzej chłopcy i jedna dziewczynka! Dzieci i mama czują się dobrze :) Gratulujemy!

puppies

01.01.2010 - wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Nowy rok przywitał nas piękną, śnieżną pogodą, zrobiliśmy trochę zdjęć naszej gromadki, bawiącej się na podwórku w śniegu (plus Zuzia, która jest u nas na małych wakacjach). Tutaj mały album ze śniegowych zabaw :)


Happy New year 2010!!!


Archiwum news:

Czerwiec - Grudzień 2009
Styczeń - Maj 2009
Styczeń - Grudzień 2008

Sierpień - Grudzień 2007
Styczeń - Lipiec 2007  
| Home | O whippetach | Nasze psy | Wystawy | Szczenięta | O nas | Galeria | Linki | Napisz do nas