Witamy  na stronie hodowli Whiteheads!


news:

01.01.2010 - wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Nowy rok przywitał nas piękną, śnieżną pogodą, zrobiliśmy trochę zdjęć naszej gromadki, bawiącej się na podwórku w śniegu (plus Zuzia, która jest u nas na małych wakacjach). Tutaj mały album ze śniegowych zabaw :)

Happy New year 2010!!!

27.12.2009 - szukamy wyjątkowego, kochającego domu, dla tej oto, prawie 10-cio tygodniowej dziewczynki:

Betty

Betty                              

Betty, czyli YEEHAW YOLANDA to córeczka naszego Kubusia, urodzona w hodowli Ypsylon, więcej informacji w hodowli Ypsylon, tel. 22 811 84 31 lub e-mail: gallahad@wp.pl
Za zdjęcia Betty serdecznie dziękujemy Państwu Kramarow (hodowla Loango).

27.12.2009 - dostaliśmy zdjęcia z wyprawy Kocia (Whiteheads COCHISE) na świąteczne wakacje...
Najpierw biedaczek pilnował, żeby go chociaż nie pominąć w ferworze pakowania:

Kochise ina case

Potem jednak okazało się, że warunki wakacyjne nie takie straszne, nawet bez śniegu:

Kocio na plaży

A i sypialnia nie najgorsza:

Kocio sleeping

No i obsługa hotelowa niezłe śniadania dawała:

Kocio je

Za relację z małych wakacji Kocia dziękujemy Justynce i Markowi :)))) Mamy nadzieję, że spędziliście miłe święta z Waszymi chłopcami, Kociem i Bolusiem :) Pozdrawiamy!


18.12.2009 - dostajemy kartki świąteczne (dziękujemy wszystkim!):

Kita and Lola :)
Lola (Her Name Was Lola of Gentle Mind) i Kita (Whiteheads Cahita). Za zdjęcie dziękuję Verenie Karwei :)

Christmast 2009 from Alutka
A powyżej Alutka na świątecznej kartce - Marie i rodzinko - pozdrawiamy!

A card from Ania
Dziękujemy Aniu!

Card from Gisele
Podziękowania dla Giseli i Rodziny!

from Justyna
Justynko, dziękujemy :)

Card from Blanka
Blanka i Marcin :)))

Card from sandline
  Dziękujemy hodowli Sandline:)

Wszystkim naszym przyjaciołom dziękujemy za życzenia, wszystkiego najlepszego na Święta i Nowy Rok!!!

06.12.2009 - dostaliśmy super mikołajkowy prezent - zdjęcia z Niemiec Kimby z jego małym przyjacielem, Karlem, znowu w świątecznym wydaniu :) Pozdrawiamy całą rodzinę Gustman! Dziękujemy za zdjęcia! Specjalne pozdrowienia dla Karla, najlepszego przyjaciela Kimby :)

Karl & Kimba

24.11.2009 - co prawda do Świąt Bożego Narodzenia jeszcze miesiąc, ale dzisiaj dostaliśmy śliczne zdjęcia Cahity (Whiteheads CAHITA) w pięknym, bożenarodzeniowym wydaniu:

Cahita - Christmas 2009

Vereno i rodzinko, dziękujemy serdecznie za zdjęcia, Wasze zaangażowanie w wychowanie Cahity, kontakt nie tylko mailowy ale i telefoniczny, ale przede wszystkim za Waszą niesamowitą miłość do małej! Cahita (Kita) nie mogłaby trafić do lepszego domu! Jeszcze raz ogromne dzięki!

24.11.2009 - To chyba nasz szczęśliwy dzień  - kolejne zdjęcia szczeniaczków z miotu "C"! Tutaj Whiteheads CHEROKEE (Snoopy),  najpierw zdjęcie:

Snoopy - 6 months

a tutaj małe video ze Snoopim i jego przyjaciółką rasy jack russel terrier:))) :Nelly - bardzo dziękuję Ci za zdjęcia i filmiki ze Snoopim - dla mnie jesteś dowodem, że 'nieletni' właściciel może z pomocą rodziców być wspaniałym opiekunem dla szczeniaczka! Dziękuję za mailowy i telefoniczny kontakt! Uściski dla Ciebie i pozdrowienia dla rodziców!

14.11.2009 - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Kielcach:

Blondie (Telltale's BASIA) - dosk. 1 w klasie pośredniej, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, Zwycięstwo Rasy i trzecie miejsce na grupie (BOG3):

Blondie Kielce CACIB

Moja (Whiteheads BE MY SUNSHINE) -dosk. 1, Zwycięstwo Młodzieży, ogromne gratulacje dla jej właścicielki, Uli:

Moja - Kielce

Peggy (Whiteheads BE MY GIRL) - dosk. 3 w klasie młodzieży
Kuba - (Whiteheads ALL ABOUT ME) dosk. 3 w klasie otwartej
Sonia - (Whiteheads ALL THAT MAGIC) dosk. 2 w klasie otwartej


13.11.2009 -
A tutaj Snoopy - Whiteheads CHEROKEE - dziękujemy serdecznie jego małej pani, Nelly za zdjęcia! Pozdrawiamy całą rodzinę Eechout! Mamy nadzieję, że Snoopy przyniesie Wam wiele radości :)

Snoopy!

11.11.2009 - Dzisiaj dostaliśmy zdjęcia dziewczynki z naszego ostatniego miotu - Cahity - mała mieszka z  Vereną i jej rodziną w Niemczech razem z drugą whippetką Lolą i afghanką :) Vereno i cała rodzinko - dziękujemy serdecznie za tak wyjątkowy dom dla Cahity! Trzymamy kciuki za wystawy małej!
Tutaj 5-cio miesięczna Cahita, ustawiona przez Verenę:

Cahita at home

A tutaj mała bawi się ze starszą koleżanką Lolą :)  Jeszcze raz dziękujemy nowej rodzinie Cahity za tak wyjątkowy domek! Wyjątkowa dziewczynka w wyjątkowym domku - po prostu marzenie!

Lola and Cahita


20.10.2009 - I tak nasz Kubuś po raz trzeci został ojcem! :) Maluszki urodziły się w hodowli Ypsylon - 3 sunie (2 białe z rudym, jedna biała z płowym) i 1 piesek (płowy z białym). Mamą jest Monia (Int PL RO Ch DANCING IN THE MOONLIGHT Ypsylon). Gratulacje! Więcej informacji o maluchach pod adresem:
gallahad@wp.pl Tutaj słodziaczki zaraz po urodzeniu:

Kubuś - 3 miot

18.10.2009 - Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Zabrzu:
Elvis - dosk. 1, CWC w klasie otwartej (ukończył championat Polski)
Moja - dosk. 2 w klasie młodzieży

14.10.2009 - Dzisiaj dwa filmiki video do obejrzenia :) Najpierw Koma (Whiteheads COMANCHE), który bawi się i uczy w parku:A tutaj 9 miesięczna Peggy (Whiteheads BE MY GIRL), która nie może nacieszyć się pierwszym w jej życiu śniegiem:Miłego oglądania!

04.10.2009 - Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Nowym Dworze Mazowieckim:
Peggy (Whiteheads BE MY GIRL, córka Kuby i Rudej) - pierwszy raz wystawiona w klasie młodzieży dosk. 1, Zw. Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie. Brawo Agnieszko i Peggy! A tak Pegunia prezentowała się na wystawie:

Whiteheads BE MY GIRL

Whiteheads BE MY GIRL

Zgłoszona była również jej siostra, Moja, niestety z powodu niedawno doznanej kontuzji nie mogła być pokazana, za to dzielnie kibicowała siostrze:

Siostry

03.10.2009 - właśnie dostaliśmy nowe zdjęcia 4 miesięcznej Cheyenne (Whiteheads CHEYENNE). Zuziu, dziękujemy bardzo i pozdrawiamy Ciebie i całą Rodzinkę!
Mała Czejenka:

Whiteheads Cheyenne

A whippeta - netoperka ktoś widział? :

Cheyenne

Dobranoc Państwu, idę spać:

Cheyenne

Hmmmmm... A tutaj te wszystkie okropne rzeczy, które Cheyenne robi kiedy się nudzi.. :)

29.09.2009 - dostaliśmy piękne zdjęcia Kimby (Whiteheads BE MY HERO) z jego pierwszego treningu coursingowego! Ulrike, serdecznie dziękujemy za zdjęcia!
Tutaj Kimba w skupieniu przygotowuje się do biegu:

Kimba - first coursing

A tu już goni za 'królikiem' :

Kimba's first coursing

Złapię cię, ty głupi króliku, żeby nie wiem co!!!

Kimba

28.09.2009 - oto nowe zdjęcia Koczisa (Whiteheads COCHISE) w domku... Tu Koczis na plaży ze swoją kochaną panią, Justyną:

Cochise

A tu trochę się zamyślił na spacerze w lesie
... No cóż, czasem trzeba trochę pomyśleć nad życiem ;)

Cochise

A teraz po wyczerpującym spacerku dobranoc... Kocio idzie spać ze swoim przyjacielem, charcikiem włoskim Bolusiem:

Cochise

Justynko i chłopcy jeszcze raz DZIĘKUJEMY OGROMNIE za tak wyjątkowy domek dla Kocia!


05.09.2009 - byliśmy na Klubowej Wystawie Chartów w Olsztynie koło Częstochowy. Wspaniała atmosfera, świetna organizacja wystawy, szkoda tylko, że pogoda średnio dopisała... Bardzo dziękujemy wszystkim za miło spędzony czas
!
Sędziowała pani Bitte Ahrens (hodowla Sobers):
Sonia - dosk. 1/7 w klasie otwartej,
Kubuś - dosk. 3/6 w klasie championów,
Blondie - dosk. 1/1 w klasie pośredniej,
Lady - pięknie zaprezentowana przez 12 letniego Dawidka - wo 2/6 w klasie szczeniąt,
Moja - nie lokowana w klasie szczeniąt, ale ślicznie pokazana przez Ulę!
Ogromne podziękowania dla Tomka Wolańczyka (hodowla Paranoia), Artura Litwy oraz Laury Wąsowskiej (hodowla Azarin) za prezentację naszych psów!
A na koniec Kubuś i Sonia, doskonale zaprezentowani przez Tomka Wolańczyka, zostali wybrani jako Najlepsza Para Hodowlana Wystawy Klubowej 2009 (zdjęcie: Monika Sepołowicz - hodowla Idealist):

Klubowa - najlepsza para

Ta wystawa to również wspaniałe spotkanie z naszymi szczeniaczkami z miotu "B" w wieku 8 i pół miesiąca i ich właścicielami. Serdecznie dziękujemy za miły czas spędzony razem, pomoc na wystawie i miłe towarzystwo! Na zdjęciu: Małgosia z Misiem, Krysia z Lady i Ula z Moją:

Be - 8 months

30.08.2009 -  wczoraj nasze szczeniątka z miotu "B" skończyły 8 miesięcy. Serdecznie podrawiamy ich rodziny! Tutaj Mojka, ustawiona przez swoją kochaną panią, Ulę:

Moja

A tu Lady, ze swoim najlepszym przyjacielem Dawidkiem:

Lady

29.08.2009
- otrzymaliśmy wspaniałą wiadomość z hodowli Axabell w Czechach, gdzie mieszka Alutka (Whiteheads ALL BECAUSE OF ME). Na Międzynarodowej  Wystawie Psów Rasowych w Mlada Boleslav (sędzia: Agneta Kappers ze Szwecji) Alutka wygrała silnie obsadzoną (9 suk) klasę otwartą i otrzymała CAC oraz res CACIB. Właścicielom serdecznie gratulujemy! Ogromne podziękowania dla niezastąpionego Tomka Wolańczyka (hodowla Paranoia), który prezentował Alutkę!

Whiteheads ALL BECAUSE OF ME

27.08.2009 - długo nie aktualizowaliśmy strony, więc wstawiamy kilka nowości... Przede wszystkim przedstawiamy szczenięta z miotu "C" w nowych domkach. W dalszym ciągu szukamy domów dla dwóch dziewczynek z tego miotu.

Najpierw przedstawiamy Cochisa (Whiteheads Cochise), który mieszka z Bolkiem, charcikiem włoskim i swoją wspaniałą rodziną. Justynko i chłopcy, bardzo dziękujemy za tak wyjątkowy dom dla Kocziska i Waszą miłość do małego!!

Koczi

Tutaj nasza kochana Nora (Whiteheads Catawba) i 4 kochający ją panowie - plus "mama" Gosia, której nie ma na zdjęciu :)

Nora

Nasz 'wyjątkowy chłopak' Koma (Whiteheads Comanche) mieszka ze Sławkiem i Gosią i będzie trenował freesbie :) Na zdjęciu Koma i jego przyjaciółka (dziewczynka border collie - Blue). Sławku i Małgosiu, pozdrawiamy!

Koma

I na koniec, ale na pewno równie ważna, jak reszta rodzeństwa Cheyenne (Whiteheads Cheyenne), która ma idealny dom w rodzinie Zuzy Łapińskiej. Pozdrawiamy całą rodzinę Łapińskich! Dziękujemy za wspaniały dom dla Cheyenne, wiemy, że mała będzie miała u Was 'mały raj'!

Cheyenne


03.08.2009 - Nowe zdjęcia szczeniąt w wieku 8 tygodni

Whiteheads Cahita

21.07.2009 - Dzisiaj nasze szczenięta z miotu "C" kończą 6 tygodni. Zdjęcia maluszków w wieku 6 tygodni. Justynie Szopie (hodowla Tylko Ty) dziękujemy za ustawienie szczeniaczków.

Chippewa

21.07.2009 - whippety podróżują różnie - Peggy - Whiteheads BE MY GIRL nie ma nic przeciwko podróżowaniu śmigłowcem - zwłaszcza w towarzystwie swojej przyjaciółki, sznaucerki miniaturowej Zosi :) Rodzinie Peggy serdecznie dziękujemy za zdjęcia dziewczynki i za wyjątkowy dom dla niej :)

Peggy - almost 7 months


18.07.2009
- Alutka (Whiteheads ALL BECAUSE OF ME) wystąpiła na drugiej w swoim życiu wystawie w 'dorosłej' klasie na krajowej wystawie w Mlada Boleslaw w Czechach z wynikiem dosk. 4 w klasie otwartej. Gratulujemy właścicielom! Oto zdjęcia Alutki z wystawy:

Ala

Ala

13.07.2009 - nowe zdjęcia szczeniąt w wieku niecałych 5 tygodni. Za ustawienie szczeniaczków serdecznie dziękujemy Monice Sepołowicz (hodowla Idealist).

Whiteheads Comanche

12.07.2009 - Dzisiaj w okolicy
miejscowości Wiktorowo (powiat Nasielsk, gmina Nowy Dwór Mazowiecki)
zaginął whippet z naszej hodowli - Gucio. Pies mógł zostać skradziony. Niestety ma niewidoczny tatuaż. Jeśli ktoś zauważyłby go, bardzo prosimy o informacje dla właścicieli: Monika - 509 639 613, Paweł - 603 655 426, lub dla nas. Jedno z ostatnich zdjęć Gucia:
14.07.2009 - ogłoszenie na szczęście nieaktualne, Gucio szczęśliwie już jest w swoim domku!

Gucio

10.07.2009 - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Warszawie:
Blondie (Telltale's BASIA) - dosk. 1. NDSwR, CWC, CACIB

Telltale's BASIA
zdjęcie: Monika Sepołowicz

03.07.2009 - są nowe zdjęcia szczeniaczków w wieku 3 tygodni i dwóch dni

Whiuteheads Cheyenne

28.06.2009 - na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Krakowie nasza Sonia (Whiteheads ALL THAT MAGIC) ukończyła championat Polski, zdobywając tytuły CWC, CACIB, Najlepszej Dorosłej Suki w Rasie, Zwycięstwo Rasy, a na koniec drugą lokatę w wyborze najlepszego psa grupy X (BOG 2). Serdeczne podziękowania dla Tomka Wolańczyka (hodowla Paranoia) za pokazanie Soni :)

Kraków 2009 - BOG
zdjęcie: www.podajlape.pl

25.06,2009 - dodaliśmy nowe zdjęcia Kubusia w wieku 2 i pół roku na jego stronie.

21.06.2009 - Zapraszamy do obejrzenia indywidualnych zdjęć szczeniąt w wieku 11 dni.

Whiteheads Cherokee

20.06.2009 - dostaliśmy nowe 'spacerowe' zdjęcia Mojki:


Mojka :)

Moja

19.06.2009 - nasza Maggie i jej 10-cio dniowe szczenięta:

Whiteheads C litter 10 days old


10.06.2009 - Mamy szczenięta whippetów! Maluszki są po Maggie i Ketilu - 4 chłopców i 5 dziewczynek. Rodowód szczeniąt i więcej informacji o rodzicach w zakładce
Szczenięta

Miot C


Archiwum news:

Styczeń - Maj 2009
Styczeń - Grudzień 2008

Sierpień - Grudzień 2007
Styczeń - Lipiec 2007

statystyka
| Home | O whippetach | Nasze psy | Wystawy | Szczenięta | O nas | Galeria | Linki | Napisz do nas